פשיטת רגל

פשיטת רגל


משרדנו מציע ייצוג מקצועי, אמין, יעיל ונוח במחירים מפתיעים ומותאמים לכל פונה עד להכרזת פשיטת רגל 
מייסד המשרד-עו"ד רונן גריסרו שימש בעבר בתפקידו במשרדים קודמים כעורך דין חיצוני למספר תאגידים בנקאיים לרבות בנק לאומי ובנק לאומי למשכנתאות וצבר עקב כך ניסיון משפטי יקר ורחב בנושא פירוקים ופשיטת רגל. לפיכך ייצוג לקוחותינו בתביעות בנקים מתבסס על הבנה מעמיקה של המערכת באופן המאפשר למשרדנו להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי ביותר בתחום זה. 

פשיטת רגל בעידן הרפורמה 

אפשרות להפטר מותנה בתוך 18 חודשים ממועד מתן צו הכינוס 

טרם הרפורמה בהליכי פשיטת רגל, הליך פשיטת הרגל היה ארוך ומייגע לנושים ובעיקר לחייבים, מרובה בהתדינויות משפטיות, ובסופו של יום תכלית החוק ופקודת פשיטת רגל, שנועדה בעיקר לאפשר לחייב חדל פירעון שאינו מסוגל לשלם את חובותיו ולפתוח דף חדש בחייו על ידי קבלת הפטר, לא התגשמה ולא מוצתה כראוי. 

בעקבות הרפורמה והחל מתחילת שנת 2014 לערך, שינה הכנ"ר את גישתו באשר לניהול הליכי פשיטת רגל הננקטים לבקשת החייב וביוזמתו, וקבע מתווה מעודכן ומובנה לניהול יעיל, מיגתי וצודק יותר של ההליך. 

במסגרת הרפורמה נקבעו כללים ונהלים שעל פיהם, בדרך כלל, בתנאים הנכונים, הליך פשיטת הרגל ייקצב בזמן, ייקבע מועד לדיון בהכרזת פשיטת רגל בתוך 18 חודשים ממתן צו הכינוס, ובמסגרת הדיון בהכרזת פשיטת רגל תוצג על ידי המנהל המיוחד תוכנית פירעון מוצעת למשך שלוש שנים נוספות בממוצע, ויתכן שבמסגרת הדיון כאמור אף יינתן לחייב הפטר מותנה ביחד עם הכרזתו פושט רגל, והפטר חלוט בסיום התשלום על פי תוכנית הפירעון. 

למשרדנו ניסיון רב בייצוג חייבים בעידן הרפורמה והצלחה מוכחת בקבלת הפטר מותנה בתוך זמן קצר ביותר בהתאם להנחיות הכנ"ר 

המטרה הראשונית בפתיחת תיק פשיטת רגל היא להביא את החייב למצב שיינתן צו כינוס לנכסיו בתוך פרק הזמן הקצר ביותר. לאחר מתן צו כינוס מעוכבים על פי רוב כל הליכי הגבייה והתביעה כנגד החייב, ובשלב זה מוצא החייב מידה של "שקט תעשייתי" כנגד תשלום חודשי קבוע שנפסק כי עליו לשלם לקופת הכינוס. 

לאחר שלב זה, המטרה היא להביא את החייב להכרזתו כפושט רגל, ולחילופין, לפי הענין, רשאי החייב לפני הכרזתו כפושט רגל ואף לאחריה, להציע לנושיו הצעה להסדר. פשרה שכזו, במידה ותהיה מקובלת על הנושים ותאושר על ידי בית המשפט, עשויה להביא את הליכי פשיטת הרגל לסיום מוקדם ומוצלח. 

ניהול נכון, ענייני, ומקצועי של הליך פשיטת הרגל עבור החייב, מצריך מידה רבה של ניסיון, הבנה, והכרה של המערכת בכללותה, לרבות הנפשות הפועלות! לפיכך מומלץ לפנות ולהתקשר עם משרד עורכי הדין המסוגל לאפשר לחייב להנות מהיתרונות שמעניקה מערכת פשיטת הרגל. 

יש לציין כי משרד עו"ד רונן גריסרו מטפל גם בעניינים הבאים:תביעות כספיות, ליטיגציה, הוצאה לפועל וגבייה, לווי ועריכת הסכמים, מקרקעין,רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תביעות נזיקין, לשון הרע, ייעוץ לתאגידים, צוואות וירושות, ועוד. 

הנכם מוזמנים לקבוע פגישה במשרדנו, הממוקם במגדל ב.ס.ר 3 רח' כנרת 5 בני ברק, לקבלת ייעוץ משפטי מקיף ומקצועי ללא כל התחייבות על ידי מומחה בתחום ותוך שמירה על סודיות מלאה וצנעת הפרט. 

צור קשר

נשמח תמיד לעמוד לצידכם

לייעוץ טלפוני ראשוני או לתיאום מועד לפגישת התרשמות במשרדנו השאירו פרטים