לווי ועריכת חוזים מסחריים והסכמים

לווי ועריכת חוזים מסחריים והסכמים

עריכת חוזים מסחריים והסכמים והתאמתם כחליפת מעצבים עבור הלקוח ובנוסף לוויי משפטי וביקורת חוזים, הסכמים ומסמכים הנה האמצעי להשגת מטרות והגשמת שאיפות, ובמשרד עורכי דין רונן גריסרו פותחה ושודרגה יכולת מקצועית זו לדרגת אומנות. 


על מנת לספק ללקוחותינו מענה מקצועי יעיל בתחום זה רכש משרד עורכי דין רונן גריסרו מיומנות רחבה ושליטה בדיני החוזים המהווים את אחד מעמודי היסוד במשפט הישראלי והבינלאומי לצורך התמודדות ומעקב אחר מצבים ותרחישים שלעיתים נקבעים על ידי לקוחותינו ולעיתים מוכתבים על ידי הצד שכנגד. 

חוזה/הסכם טוב מאפשר ללקוחות המשרד מידה מקסימאלית של וודאות ובהירות ומקטין למידה מינימאלית את סימני השאלה ואי הוודאות בכדי להבטיח ולשמר עד כמה שניתן את ההישגים שנקבעו עם חתימת החוזה/הסכם. 

מיומנות זו כוללת בחובה את אומנות ניהול המשא ומתן לקראת חתימת חוזה, על מנת לשמור על אינטרס לקוחותינו במסגרת מטרת ההסכם והצרכים שעל ההסכם לענות. חוזה מסחרי טוב לא נמדד בהכרח באורכו ובכמות המלל, הסעיפים והעמודים הנכללים בו ולעיתים הפשטות שבחוזה/הסכם היא שתבטיח את קיומו לאורך זמן ותקדש את מטרתו. 

משרד עורכי דין רונן גריסרו אחראי ליצירה, עריכה, ביקורת ולווי חוזים מסחריים והסכמים בנושאים מגוונים, לרבות חוזי מכר, שכירות, הסכמי עבודה, הסכמי שווק וניהול, הסכמי שיתוף פעולה, הסכמי מייסדים, הסכמי נאמנות, שותפות, יזמות, זכיינות, הסכמי סחר, יבוא, יצוא, הפצה ועוד, בתיאום מלא עם לקוחות המשרד ורצונותיהם תוך שמירה על אינטרס לקוחותינו כערך עליון. 

במשרד עורכי דין רונן גריסרו יודעים לשים דגש ולבקר את כל הגורמים, התנאים וההיבטים שעשויים להשפיע על טיבה/כדאיותה של ההתקשרות, לרבות הבטי מס, שמירת זכויות, שמירת סודיות ומניעת תחרות, ביטחונות ובטוחות וכדומה. 

משרד עורכי דין רונן גריסרו אמון על עריכת חוזים והסכמים מקצועיים הן בשפה העברית והן בשפה האנגלית ובכך בנוי לספק מענה ללקוחותינו בדרך להגדלת עסקיהם על מעבר לים ומציאת שווקים בינלאומיים ועסקאות בינלאומיות. 

יש לציין כי משרד עו"ד רונן גריסרו מטפל גם בעניינים הבאים: תביעות בנקים, תביעות כספיות, ליטיגציה, הוצאה לפועל וגבייה, מקרקעין, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תביעות נזיקין, לשון הרע, ייעוץ לתאגידים, צוואות וירושות, פירוקים ופשיטות רגל, ועוד. 

הנכם מוזמנים לקבוע פגישה במשרדנו, הממוקם במגדל ב.ס.ר 3 רח' כנרת 5 בני ברק, לקבלת ייעוץ משפטי מקיף ומקצועי ללא כל התחייבות על ידי מומחה בתחום ותוך שמירה על סודיות מלאה וצנעת הפרט. 

צור קשר

נשמח תמיד לעמוד לצידכם

לייעוץ טלפוני ראשוני או לתיאום מועד לפגישת התרשמות במשרדנו השאירו פרטים