ליטיגציה וייצוג בבית המשפט

ליטיגציה וייצוג בבית המשפט


משרד עורכי דין רונן גריסרו עוסק בליטיגציה באופן יום יומי ומספק שירותי ייצוג משפטי בבתי המשפט למיניהם בכל שלבי המשפט בנושאים שבתחום מומחיות משרדנו. 

ייצוג בבית המשפט אינו ענין של מה בכך. הייצוג והליטיגציה המשפטית היא המפתח להצלחת הלקוח בטיפול בענייניו המשפטיים. יכולת הייצוג משפטי אינה "תכונה מולדת" אלא תכונה נרכשת אחר שנים של צבירת ניסיון וביקור באולמות השופטים ברחבי הארץ. 

מאמר שפורסם ע"י משרדנו בנושא -הליטנציה אמנות ההופעה בבתי משפט

צבירת ניסיון משפטי ומוניטין בקרב שופטי ישראל בערכאות השונות אינה תכונה הניתנת למדידה בכסף וערכה לא יסולא בפז. אמנם חכמים אמרו כי ניתן אולי לחזות כיצד נכנסים לאולם בית המשפט אולם אין לדעת כיצד ובאיזה מצב יוצאים מאותו אולם, ואחרים אמרו כי צדק ניתן לרדוף אך לא ניתן למצוא בין כותלי בית המשפט, אך אמירות אלה שאומנם יש בהן מידה של אמת, אינן העיקר. שכן עורך דין מקצועי ומשופשף באומנות הייצוג המשפטי, מסוגל לצמצם תכולתן של אמירות אלה ולאפשר כניסתו ואף יציאתו של הלקוח אל מחוץ לכותלי בין המשפט באופן מושכל, תוך תיאום ציפיות ותוצאות אפשריות מראש. 

במשרד עורכי דין רונן גריסרו מקפידים הקפדה יתרה, לפרוס בפני לקוחותינו את היריעה בשלמותה, לא להסתיר פרטים ולא לפסוח על שלבים על מנת לצייר בפני הלקוח תמונה מלאה ומפורטת ככל שרק ניתן בנסיבות הענין, בטרם יחליט על דרכו במשפט. זוהי ראשית הדרך ואבן היסוד לייצוג משפטי מקצועי, יסודי, אמין, יעיל והגון. 

ייצוג משפטי כיום, ובמיוחד בתביעות כספיות, אינו מתמצה בייצוג בפני הערכאות השונות בבתי המשפט בלבד, כי אם מקפל בחובו בין היתר ייצוג משפטי בפני מגשרים ובוררים בהליכים חוץ או טרום משפטיים, ובמשרד עורכי דין רונן גריסרו אמונים על ייצוג הולם עבור הלקוח בכל אחת מהמסגרות הנ"ל, בשים לב לאינטרס הלקוח כערך ראשון במעלה. 

במשרד עורכי דין רונן גריסרו רואים כחובה בחשיבות עליונה, לספק ללקוחותינו שירותי ליטיגציה וייצוג משפטי לצורך מימוש והבטחת זכויותיהם וקבלת יומם בבתי המשפט, ופועלים ללא ליאות להגשמת חובה זו. 

יש לציין כי משרד עו"ד רונן גריסרו מטפל גם בעניינים הבאים: תביעות בנקים, תביעות כספיות,הוצאה לפועל וגבייה, לווי ועריכת הסכמים, מקרקעין, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תביעות נזיקין, לשון הרע, ייעוץ לתאגידים, צוואות וירושות, פירוקים ופשיטות רגל, ועוד. 


הנכם מוזמנים לקבוע פגישה במשרדנו, הממוקם במגדל ב.ס.ר 3 רח' כנרת 5 בני ברק, לקבלת ייעוץ משפטי מקיף ומקצועי ללא כל התחייבות על ידי מומחה בתחום ותוך שמירה על סודיות מלאה וצנעת הפרט. 

צור קשר

נשמח תמיד לעמוד לצידכם

לייעוץ טלפוני ראשוני או לתיאום מועד לפגישת התרשמות במשרדנו השאירו פרטים